11.02.2020
★★★★★ Куриер - Доставчик, INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Месторабота Oxford / United Kingdom; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 5500 до 7500 BGN (Нето)

Куриер - Доставчик

Най-бързо разрастващата се куриерска компания, оперираща в Европа, търси куриери за работа във Великобритания във връзка с разширяването на своята дейност.

Предложение:
• отлично възнаграждение - £100-£140 работен ден
• навременно и коректно заплащане на положения труд
• допълнителни плащания във вид на бонуси за служителите с добро представяне
• възможност за допълнителна работа срещу допълнително заплащане
• постоянна работа
• възможност за развитие в една от най-големите куриерски компании в Европа
• съдействие от работодателя за настаняване и оформяне на документи

Отговорности:
• Сортиране и подготвяне на пратките по предварително изготвен дневен маршрут
• Доставка на леки пратки на къси разстояния
• Проверка на превозното средство за доставка всяка сутрин преди тръгване към района
• Следване правилата и стандартите за безопасност на труд

Изисквания:
• Валидна шофьорска книжка категория Б от минимум 2 години
• Свидетелство за съдимост
• Медицинско за работа
• Техническа грамотност за работа със сканиращо устройство
• Английски език е предимство
• Предишен опит като куриер е предимство

ИНСТА СОРС ГРУП БЪЛГАРИЯ ЕООД е лицензирана от Министерство на труда и социалната политика с лиценз № 2872/27.08.2019

Кандидатствай по тази обява
INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Всички обяви на INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD