10.02.2020, Ref.#: AA/N
★★★★★ Асистент продажби (по заместване), НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Асистент продажби (по заместване)

Отговорности:

• Въвежда и управлява изпълнението на заявените от клиенти рекламни кампании.
• Проверява последните, с цел установяване на коректността на изчисленията и съответствие с договорените условията.
• Отговаря и контролира получените от клиенти рекламни клипове с цел излъчване единствено на законосъобразно съдържание.
• Следи и контролира резултатите на рекламните кампании и договорените количествени и качествени параметри на ежедневна база.
• Издава сертификат за изпълнение на рекламните кампании – на месечна база.
• Отговаря за взимане на писмени одобрения от клиенти и стриктното спазване на изградения процес на работа.
• Отговаря за правилното обслужване и изпълнение на договори и кампании, както и спазването на вътрешните правила в отдела и поставените вътрешни цели.
• Активно търси възможности за оптимизация на резултатите и грижа клиентите да получават първокласно обслужване.
• Изготвя отчети и справки за постигнатите резултати на рекламните кампании - на месечна и седмична база.
• Изготвя отчет за изпълнение на договорените качествени параметри - на седмична база.

Изисквания:

• Висше образование (желателно икономическа специалност);
• Предимство е завършена математическа гимназия;
• Предимство е опит на административна или търговска позиция;
• Умения за работа в екип;
• Умения за организиране и управление на работното време;
• Определяне на приоритети при стриктно следване на инструкции и крайни срокове;
• Отговорност, аналитичност, прецизност и внимание към детайла;
• Отлични комуникационни умения;
• Владеене на английски език (писмено и говоримо);
• Компютърни умения – MS Office, в частност Excel;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете биография и посочете референтния номер на позицията (Ref: AA/N). Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.

„Нова Броудкастинг Груп” е администратор на лични данни.
Повече информация можете да получите на „Политика за защита на лични данни”.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП ЕООД

Кандидатствай по тази обява
НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП ЕООД
Всички обяви на НОВА БРОУДКАСТИНГ ГРУП ЕООД