10.02.2020, Ref.#: TES
★★★★★ Team Lead with fluent German, ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 3000 до 3060 BGN (Бруто); Езици: Немски

Team Lead with fluent German

„Олианс България ЕАД“ е филиал на френската компания „Groupe Owliance”, част от „Tessi Groupe” със сфера на дейност в областта на допълнителното доброволно здравно осигуряване. Във връзка с разширяването на дейностите на екипите в компанията, търсим да назначим служител на позиция:

Изисквания за позицията:

• Отлично владеене на Немски език (писмено и говоримо на ниво B2+/C1);
• 2+ години опит в управлението на хора + отличнимеки“ умения;
• Добро боравене с Excel, Word и PowerPoint + висше образование;
• Аналитично мислене, инициативност, безупречни комуникативни и презентационни умения;
• Английски или френски език (в допълнение на немския) е предимство.

Отговорности:

• Въвежда в работния процес и организира служителите от екипа ( оператори обработка и въвеждане на данни на компютър, при които не фигурира писмена или устна кореспонденция в работния процес );
• Управлява и осигурява гладкото и безпроблемно осъществяване на ежедневните задължения;
• Представлява основно лице за контакт и комуникира регулярно с останалите колеги от екипа в Европа;
• Изготвя и презентира отчети и анализи;

Нашето предложение:

• Работно време - понеделник до петък ( 08.30-09.30 до 17.30-18.30ч.), почива се събота, неделя и националните празнични дни в Швейцария;
• Трудов договор + ваучери за храна на стойност 60 лв. всеки месец + допълнителна здравна застраховка (разширен пакет ! ) + 24 дни платен годишен отпуск
• Месторабота – гр. София широк център ( 30 метра от метростанция "Константин Величков") - висок клас бизнес сграда;
• Бърз старт при одобрение, ако имате предизвестие – също не е проблем;

Ще се свържем с всички одобрени кандидати. Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

# ръководител екип # тийм лийд # german language

Кандидатствай по тази обява
ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД
Всички обяви на ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД