10.02.2020, Ref.#: ESE
★★★★★ ЕКСПЕРТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ ПО ТЕЛЕФОНА, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ЕКСПЕРТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ ПО ТЕЛЕФОНА

Пощенска банка има над 25-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Във връзка с разширяване на клиентската си база, Пощенска банка търси да назначи

Отговорности, свързани с позицията:

- Предоставя информация по телефона относно основните характеристики на продуктите и услугите на Банката и условията при кандидатстване;
- Оказва съдействие 24/7 при възникнали въпроси или казуси, свързани с използването на продуктите и услугите на Банката и прилагането на Банковите процедури;
- Оказва съдействие на търговци при използване на ПОС терминални устройства, собственост на банката;
- Осъществява операции посредством услугата Телефонно банкиране;
- Отговаря на въпроси, свързани с услугата интернет/мобилно банкиране.

Изисквания за позицията:

- Придобито или в процес на придобиване на висше образование;
- Добри комуникативни умения;
- Възможност за работа на смени;
- Професионален опит в работата с клиенти по телефона ще се счита за предимство;
- Владеенето на английски език е предимство;

Нашето предложение:

- Специализирано обучение;
- Конкурентно възнаграждение;
- Динамична работа в екип от професионалисти;
- Добра перспектива за кариерно развитие.

Моля, изпратете актуална автобиография.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Пощенска банка

Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка