07.02.2020, Ref.#: ОПА
ОПЕРАТОР НА ШПРИЦ МАШИНА – PVC ИЗДЕЛИЯ, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1300 BGN (Нето)

ОПЕРАТОР НА ШПРИЦ МАШИНА – PVC ИЗДЕЛИЯ

Европа Консулт предлага решения по набиране и подбор на служители в широк спектър от бизнес сектори и професии. Екипът ни се стреми да осигури най-добрите резултати при наемането на необходимите специалисти за клиентите ни.

За наш клиент, международна производствена компания, търсим служител за позицията:

Отговорности:
•Работа с техническа документация на шприцваните изделия
•Следене за правилната работа на машините и за наличие на необходимите материали;
•Следене за правилната работа на автоматичните устройства – промишлени роботи, манипyлатори, захранващи устройства и др.;
•Отговаря за ефективната работа на машината на която работи, за състояние на инструментите и за качество на произведените изделия;

Изисквания:
• Опит на шприц машина;
• Готовност за работа на три смени – 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00 и 22:00 - 6:00;
• Възможност за самостоятелно придвижване до Индустриалната зона на Тракия;
• Дисциплина, отговорност и сериозно отношение към работата;

Клиентът предлага:
Отлично възнаграждение – 1100 - 1300 лева чисто;
Работно време – 6:00 – 14:00 и 14:00 – 22:00 и 22:00 - 6:00;
Реални възможности за развитие;

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография.Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Всички обяви на ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД