05.02.2020, Ref.#: EIB/Pl
★★★ ЕКСПЕРТ ИНДИВИДУАЛНО БАНКИРАНЕ за ФЦ в град Плевен, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота Плевен; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ЕКСПЕРТ ИНДИВИДУАЛНО БАНКИРАНЕ за ФЦ в град Плевен

Пощенска банка има 28-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За свой финансов център в град Плевен Пощенска Банка търси да назначи мотивиран, отговорен и ориентиран към постижения

ЕКСПЕРТ ИНДИВИДУАЛНО БАНКИРАНЕ

Основните отговорности за позицията са:
• Предлагате и представяте банковите продукти и услуги, консултирате клиенти, осъществявате кръстосани продажби на кредитни и депозитни продукти;
• Поддържате контакт с настоящи клиенти и отговаряте за привличане на нови;
• Обслужвате текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица;
• Поддържате счетоводните и юридически досиета на клиентите.

Изисквания за позицията са:
• Висше икономическо образование;
• Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Мотивация за постигане на резултати;
• Владеенето на английски език е предимство;
• Компютърна грамотност (MS Office).

Нашето предложение e:
Предлагаме Ви предизвикателна позиция в международна банка, възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие.

Моля изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на български или английски език, актуална снимка и препоръки.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Пощенска банка

Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка