04.02.2020
★★★★★ Служители – Разтоварване на продукция (осигурен транспорт/може и без опит), ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота Перник; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1300 до 1600 BGN (Бруто)

Служители – Разтоварване на продукция (осигурен транспорт/може и без опит)

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим служители за работа в голяма международна компания:

Служители – Разтоварване на продукция (може и без опит)

Отговорности:

• Разтоварване на готова продукция под формата на кашони и палета;
• Работа с техника подпомагаща процеса по разтоварване (електрически колички, електрокари, високоповдигачи);
• Следене на документите, указващи номерата на артикулите и техният вид;
• Спазване на безопасните условия на труд.

Компанията предлага:

• Трудов договор - пълно осигуряване;
• Работа на две смени от Понедленик до Петък / (Събота и Неделя се почива);
• Осигурена храна, кафе, вода на работното място;
• Осигурен транспорт до работното място (от кварталите Изток, Мошино, Тева, център, автогарата, Рено, Твърди ливади, Димова махала)
• Допълнителни възнаграждения под формата на бонуси + ваучери за храна и карта за допълнително здравно осигуряване (ДЗО);
• Възможност за развитие при показани добри резултати.

Изисквания:

• Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство (не е задължителен);
• Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
• Отговорност, сръчност и лоялност;
• Умения за работа в екип;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г
От „Ейч Ар Ес България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД