04.02.2020, Ref.#: EFR
★★★★★ Експерт Мониторинг на трансакции и анализ на риска, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Експерт Мониторинг на трансакции и анализ на риска

Пощенска банка има над 27-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран, отговорен, продажбено ориентиран служител за позицията на:

Основни отговорности, свързани с позицията са:

 Осъществява мониторинг, анализира трансакции с висок риск и докладва за опити за измами, извършвани с карти на ниво авторизации и трансакции и при разплащане (дигитални канали);
 Участва в обработването на задържани международни платежни карти;

Изисквания за позицията са:
- Висше икономическо образование;
- Предишен опит в банковата сфера – 1 година;
- Много добри аналитични умения;
- Добри организационни и комуникационни умения;
- Бързина и точност на изпълнение на поставените работни задачи;
- Познаване на нормативната уредба;
- Умение да спазва срокове;
- Отлично владеене на граматически правилен български език – писмено и говоримо;
- Много добро ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Много добра компютърна грамотност.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Пощенска банка

Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка