04.02.2020
★★★★★ РЕДАКТОР, КНИГИ, ИЗДАТЕЛСКА КЪЩА ХЕРМЕС ООД
Месторабота София, бул "Искърско шосе" 19 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

РЕДАКТОР, КНИГИ

Основана през 1991 година, Издателска къща „Хермес“ е едно от най-модерните и бързо развиващи се издателства в България със собствена верига от книжарници и повече от 90 служители.
Доказателство за успеха ни са хилядите верни читатели, които се доверяват на нашия избор. Съобразявайки се с техните вкусове и с последните тенденции в световното книгоиздаване, ние професионално и отговорно избираме всяка книга, която издаваме.
Зад качествения подбор, добрите преводи и красивото оформление на кориците стои сплотен екип от професионалисти, които истински обичат работата си.
Неслучайно ние сме дом на едни от най-знаковите имена в българската и световната литература.

Ако Вие също споделяте нашата любов към книгите и четенето и отговаряте на изискванията, ще се радваме да се присъедините към нашия екип на длъжност:

Основни задължения и отговорности:

- Подбор на нови заглавия.
- Организиране на подготовката на заглавията: работа с преводачи, редактори, коректори, илюстратори.
- Стилова редакция на текст.
- Съдействие в рекламата на книгите, участие в премиери, рекламни събития и интервюта с медиите.

Изисквания към кандидата:

- Висше филологическо образование.
- Професионално владеене на английски език, втори език е предимство.
- Отлични комуникативни умения.
- Добър изказ, отлична езикова култура и умения за създаване и редактиране на текст.

Ние предлагаме:

- Работа в екип от професионалисти в утвърдена компания.
- Коректни трудови отношения и адекватно възнаграждение.
- Интересна и динамична работа.
- Възможности за обучение и развитие.

Опитът в областта на книгоиздаването и книготърговията е предимство.

Необходими документи:
- CV
- мотивационно писмо
- актуална снимка.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за събеседване и практически тест.

Кандидатствай по тази обява
ИЗДАТЕЛСКА КЪЩА ХЕРМЕС ООД  Известие за нови обяви
Повече за ИЗДАТЕЛСКА КЪЩА ХЕРМЕС ООД
Всички обяви на ИЗДАТЕЛСКА КЪЩА ХЕРМЕС ООД