31.01.2020, Ref.#: ТС
Технически сътрудник - Филолог БГ/ЕНГ, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1300 до 1400 BGN (Нето)

Технически сътрудник - Филолог БГ/ЕНГ

Европа Консулт е агенция, специализирана в подбора на висококвалифициран персонал и headhunting в секторите - Медицина и Фармация.

За наш клиент, компания предоставяща консултации в сферата на клиничните проучвания и фармацията, търсим служител за позицията:

Технически сътрудни - със завършена филология по български или английски език

Основна отговорност:
Събиране на информация за подготовката на регулаторна документация и документация за безопасност. Предоставяне на цялостна подкрепа на медицинския екип.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Способност за водене на подробни записки;
• Организиране и поддържане на системи за създаване на цялата техническа документация, за да се гарантира съответствието на готовите фармацевтични продукти с международните стандарти за регулиране;
• Подпомагане на медицинския екип в ежедневните фарма дейности;
• Проследяване на ново и действащо законодателство и законодателство в областта на фармакологията.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование - българска или английска филология;
• Интереси в сефата на фармацията ще се считата за предимство;
• Добри компютърни умения;
• Аналитично мислене.

Ако позицията представлява итнерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография и снимка. Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Всички обяви на ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД