03.02.2020
★★★★★ Рекламен Консултант, Ай Ти Консултинг ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 930 BGN (Нето)

Рекламен Консултант

Адрес за провеждане на интервю:
гр. София, бул. Цар Борис III № 152, Витоша Палас

РАБОТНО ВРЕМЕ:
- от 09:00 до 17:30 часа;
- обедна почивка;
- кратки следобедни почивки.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
– поддържа контакти и осъществява директна връзка с клиенти;
– набира постоянно нови клиенти;
– консултира клиентите според нуждите им;
– директна работа с клиенти;
– изготвя рекламни оферти;
– следи за изпълнението на поетите към клиентите ангажименти;
– презентира продукти, идеи и рекламни концепции на фирмата;
– комуникацията се осъществява по телефона.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
– работа в млад и динамичен екип;
-- твърдо нетно заплащане;
– заплащане % от месечния оборот;
– бонусова система на база показани резултати;
– безплатно обучение в сферата на маркетинга и рекламата;
– стандартна работна седмица.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
– ПРЕДИШЕН ОПИТ В КОЛ ЦЕНТЪР И ПРОДАЖБИ ПО ТЕЛЕФОНА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН;
– успешно завършено средно образование;
– умения за водене на преговори по телефона;
– умения за комуникативност, инициативност и творческо мислене;
– работа в екип;
– силна мотивация;
– може и без опит до момента в сферата на рекламата и маркетинга;
– компютърни умения MS Office, Excel, Word.

Вие ще работите на трудов договор с твърдо нетно месечно възнаграждение; бонусна схема при показани резултати. Позицията НЕ Е подходяща за студенти! Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография. Нашият екип ще се свърже с одобрените кандидатите, за да бъдат поканени на интервю. Молим Ви да кандидатсвате по обявата само, ако ИМАТЕ ПРЕДИШЕН ОПИТ В КОЛ ЦЕНТЪР ИЛИ ПРЕДИМНО РАБОТАТА ВИ Е БИЛА СВЪРЗАНА С ГОВОРЕНЕ ПО ТЕЛЕФОНА!!!

Всички данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД!
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Ай Ти Консултинг ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Ай Ти Консултинг ЕООД
Всички обяви на Ай Ти Консултинг ЕООД