30.01.2020, Ref.#: MALL OF SOFIA
★★★★★ Консултант Продавач козметика и парфюми, CIYK EOOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, Mall of Sofia (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1100 до 1200 BGN (Нето)

Консултант Продавач козметика и парфюми

CIYC Perfume & Cosmetics и марката Arabian's Secret откриват втори си представителен магазин в МОЛ НА СОФИЯ. Марката има успех във Франция и Дубай и търси ново предизвикателство в парфюмерийната индустрия.
Arabian's Secret е добре позната с луксозните услуги, иновативните продукти и хората, които стоят зад тяхната реализация. Марката търси да наеме продавач консултант , чийто първи приоритет е да създаде незабравим опит в пазаруването, обхващащ класа, финес и изтънченост.
Вие ще бъдете въплъщение на марката, със страст към нашите луксозни продукти и желание да накарате клиентите Ви да се почувстват красиви.
Предлагаме гъвкави смени - работа на пълен плюс бонус схема на плащане.

Основни задължения:
- Създаване на незабравимо преживяване на клиентите, през света на луксозните парфюми.
- Внимание към клиентите, оценявайте техните нужди и препоръчвайте ароматите на Arabian’s Secret.
- Бъдете отдадени и любопитни относно всички аромати на марката.
- Винаги се стремете да постигате или надхвърлите целите на продажбите.
- Установяване на връзка с постоянни клиенти чрез редовна комуникация, включително покани за промоционални събития
- Укрепване на лоялността на клиентите и увеличаване на тяхната база данни.

Обучение и развитие:
- Присъединяването на нови членове към екипа, включва обучение за всички парфюмерийни продукти

Квалификации за работа:
- Трябва да имате висше образование и да сте навършили 18 години.
- Опитът в продажби на козметика / парфюми е предпочитан, но не задължителен.
- Отдаденост към луксозната модна култура
- Способност за работа с гъвкав график, евентуално включващ късно работно време, не по-късно от 10:00 часа, уикенди или празнични дни (в зависимост от нуждите на персонала).
- Българският и Английският език са задължителни.

Ако искате да сте част от нашия екип, не се колебайте да се свържете с нас.

CIYC Perfume & Cosmetics and its brand Arabian’s Secret, are opening its second representative store in MALL OF SOFIA. The brand has success in France and Dubai and is looking for a new challenge in the perfume industry.
Arabian’s Secret is well known for the luxurious service, innovative products, and for the people behind them. Now the brand is searching to hire a Fragrance Specialist, whom first priority is to create unforgettable shopping experiences, encompassing class, subtlety, and sophistication.
You will be the embodiment of the brand, with a passion for our luxury products and a desire to make your clients feel beautiful.
We offer flexible shifts – full time job plus bonus scheme of paying.

Key Responsibilities:
- Create memorable luxury shopping experiences for clients
- Listen to your clients, assess their fragrance needs and recommend the appropriate Arabian’s Secret scent
- Be passionate about all Arabian’s Secret Fragrances
- Always strive to achieve or exceed retail sales objectives
- Develop strong relationships with established clients with regular communication, including invites to promotional events
- Strengthen client loyalty and grow customer database, esp. during in-store events

Training, Learning and Development:
- New team members attend a introduction, including training on all fragrance products

Job Qualifications:
- Must have a high school degree and be 18 years or older.
- Retail cosmetic/fragrance sales experience preferred, but not required.
- Passion for luxury fashion and beauty culture
- Experience with sharing brand content on social media preferred, but not required.
- Ability to work a flexible schedule, possibly including late hours, 10pm tops, weekends and/or holidays (dependent on staffing needs.)
- Bulgarian and English are mandatory.

If you would like to be part of our team, don’t hesitate to contact us.

Кандидатствай по тази обява
CIYK EOOD  Известие за нови обяви
Повече за CIYK EOOD
Всички обяви на CIYK EOOD