21.01.2020, Ref.#: FRFOR
★★★ СТАРШИ СПЕДИТОР, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Нето)

СТАРШИ СПЕДИТОР

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори - компания лидер в сектора на международния транспорт и логистиката, се търси отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит в областта на логистиката и спедицията - задължително;
- Отлична компютърна грамотност;
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Способност за работа под напрежение;
- Организираност, адаптивност и инициативност;
- Добро познаване на спецификата относно щетите по товара - предимство.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Организиране на международни и вътрешни превози;
- Организиране на товари - сухопътен транспорт
- Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти;
- Договаряне на условия и цени с превозвачи и клиенти;
- Изготвяне на справки, прием и обработка на документи.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Отлично възнаграждение;
- Допълнителни социални придобивки;
- Възможност да се присъедините към голяма международна организация;
- Ясни перспективи за кариерно израстване;

 Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

 Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

 Благодарим Ви!

  Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка;
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms;
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД