05.02.2020
★★★★★ Готвач-топла кухня/ Готвач-студена кухня, ВИМАР ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1500 до 2000 BGN (Бруто)

Готвач-топла кухня/ Готвач-студена кухня

"Щастливеца" е концепция, която съчетава авторската,европейска и национална кухня и препраща към автентичния домашен вкус и вид на храната.

За 21 години опит към момента имаме пет големи ресторанта в София , Велико Търново и Стара Загора.

Търсим усмихнати и мотивирани хора, който да станат част от нашия екип в ресторантите ни в София  на позицията Готвач - Топла /Студена кухня

Изисквания:

-умения за работа в екип
- мотивация за работа
- добра организация на работния процес
- желание за развитие
-добра комуникативност

Задължения:

• Отговаря за прилагането и стриктното спазване на фирмените стандарти
• Отлично познание на менюто
• Спазва правилника за вътрешния ред

Нашето предложение:

• Фирмено обучение
Работа на смени (два на два)
• Атрактивно и редовно  заплащане
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип
• Безплатна храна по време на работната смяна и 30% намаление на напитките.
• Получавате  определена сума за работещите късни смени за такси.
• Възможност за развитие - доказано

Защо да изберете нас:

Ще обогатете професионалните си познания ,ще получите възможност за развитие по йерархията в нашата кухня .
Ако сте без опит в кухнята, ние ви предлагаме фирмено обучение , от което  ще придобиете нужните качества да работите на избрана от вас позиция .
Ще работите в веригата ресторанти , която е една от водещите по отношение на качеството на храната.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност

Кандидатствай по тази обява
ВИМАР ООД  Известие за нови обяви
Повече за ВИМАР ООД
Всички обяви на ВИМАР ООД