21.01.2020
★★★★★ ТЪРГОВЕЦ МЕЖДУНАРОДНИ ПАЗАРИ, АЙ КЮ ЛОГИСТИК ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ТЪРГОВЕЦ МЕЖДУНАРОДНИ ПАЗАРИ

„Ай Кю Логистик” ООД, с търговска марка Eurostill е най-големия производител на интериорни врати в България.
Търсим енергичен колега, с възможност за чести пътувания извън страната. Основната дейност на длъжността – разработване на международните пазари и комуникация с клиенти извън България.

Основни длъжностни задължения:
-Разработване международните пазари на компанията
-Намиране на нови клиенти и потдържане на взаимоотношенията с тях - Отговаря за търговската документация и условия, изготвяне на поръчки и изпълнения

Изисквания към кандидатите:
Отлични умения в продажбите, комуникацията и преговорите;
Умения за презентиране на продукти, съобразени с нуждите на аудиторията;
Опит в търговска фирма с експортна дейност;
Документ за правоуправление, активен шофьор (работата е свързана с пътувания);
Английски език- писмено и говоримо; Италиански или Сръбски – предимсво.
Умения за работа с компютър и интернет, владеене на Microsoft Word и Excel;
Компанията предлага:

Предизвикателна работа, с много възможности за разстеж
• Професионално развитие и обучение.
• Отлични условия на труд.
• Дългосрочна работа.
• Отлично заплащане и бонусни схеми за нови клиенти.

Месторабота: гр София

Ако тази позиция представлява интерес за вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете вашето CV. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността на вашите данни е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
АЙ КЮ ЛОГИСТИК ООД  Известие за нови обяви
Повече за АЙ КЮ ЛОГИСТИК ООД
Всички обяви на АЙ КЮ ЛОГИСТИК ООД