02.12.2019
★★★★★ ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР, Ню Геймс АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР

Като лидер в областта на лотарийните игри в България, ние от Национална Лотария се стремим непрекъснато да разширяваме и усъвършенстваме продуктите и услугите си, така че да предоставим на потребителите ни развлечение от световна класа. Във връзка с разрастването на компанията, търсим да назначим нов член в нашия екип на позиция Графичен Дизайнер.

Aко за Вас е предизвикателство да работите по нови уеб проекти, дизайн на лотарийни игри, да участвате в разработването на иновативни за пазара продукти и желаете Вашият труд да бъде видян от милиони българи, ще се радваме да Ви приветстваме в нашият екип.

Задължения и отговорности:
- Създаване и дизайн на нови лотарийни игри
- Дизайн и доразработване на web site на Национална Лотария
- Дизайн на интерактивни игри за телефони и компютри
- Подготовка на графични изображения, необходими за сайта и социалните медии на Национална Лотария
- Създаване на рекламни материали - плакати, брошури, флаери и рекламни визии за различни медии

Изисквания:
- Креативно мислене и творчески идеи
- Отлично владеене на Adobe Photoshop, Adobe Illustrator и InDesign
- Опит като Графичен Дизайнер в софтуерна компания
- Прецизност по отношение на детайлите
- Добро владеене на английски език
- Желание и умения за екипна работа в динамична среда

Предимства:
- Художествени умения
- Познания на Coreldraw, CSS и HTML
- Базови технически познания относно специфика на браузери, HTML, JS и бази данни

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение
- Работа в бързо развиваща се и перспективна компания
- Работа с професионален екип по иновативни проекти

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашите портфолио и CV. Кандидатури без портфолио няма да бъдат разглеждани.

Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Кандидатствай по тази обява
Ню Геймс АД  Известие за нови обяви
Повече за Ню Геймс АД
Всички обяви на Ню Геймс АД