02.12.2019, Ref.#: MTT_IMI
ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА, ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време

ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. (IMI) - компания, основана през 1980 г. с  производствени звена по цял свят, разположени във  Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Великобритания, Германия, Мексико, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална, битова и медицинска електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойното ни звено е в гр.София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2700 души от региона и София.

Tърсим двама ТЕХНИКА ПОДДРЪЖКА, един за поддръжка на  SMD оборудване и техник на автоматизирани линии за завод IMI 1.

Основна цел на работата:

Да извършва ремонтни и превантивни действия на оборудването в рамките на производството на съответната бизнес единица.

Основни задължения на техник поддръжка:

  • Участва във всички планови, текущи и аварийни ремонти, свързани с производственото оборудване;
  • Ангажиран е при внедряване на ново или модификация на съществуващо оборудване;
  • Извършва ежедневна профилактика и текущ ремонт на инструментите в производството;
  • Информира навременно прекия си ръководител и съответните заинтересовани служители по въпроси, свързани с поддръжката на технологичното оборудване при непланирани ремонти;

Изисквания:

  • Средно техническо образование – в областта на електроника/ елекротехника/механика;
  • Желание за работа в екип и готовност за бърза реакция;
  • Предишен опит като техник поддръжка и познания за функционалността и изискванията за поддръжка на технологичното оборудване са предимство;
  • Основни познания по английски език – считат се за предимство.

Условия:

  • Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Добър социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
  • Трисменен режим на работа – според производствените нужди;
  • Месторабота – Ботевград;
  • Осигурен фирмен транспорт;

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте чрез бутона по-долу, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията (MTT_IMI) в полето Subject на съобщението.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Срок за кандидатстване: 31.12.2019 г.

От "ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ" ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД