14.11.2019, Ref.#: ОСФ_11/19
★★★★★ ОПЕРАТОРИ И НАСТРОЙЧИЦИ НА СТРУГ И/ИЛИ ФРЕЗА С ЦПУ, МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1850 BGN (Бруто)

ОПЕРАТОРИ И НАСТРОЙЧИЦИ НА СТРУГ И/ИЛИ ФРЕЗА С ЦПУ

В „МУЛТИВАК България Пордакшън“ работим с последно поколение машини, инструменти и оборудване на най-високо ниво. Прилагаме и най-иновативните практики в областта на металообработването. Без компромиси в условията на труд.

Ние насърчаваме личната изява и професионалното развите в мултинационалната ни компания. Перспективата е до там, до където човек иска да развие себе си.

Във връзка с пристигането на нови машини и мащабното разширяване на дейността си и производствения капацитет в София, „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси организирани и отговорни колеги за позицията:

Настройчик/Оператор на фреза и/или струг с ЦПУ

Ние ви предлагаме:
  • Въвеждащо практическо обучение по индивидуална за опита ви програма;
  • Висок стандарт и условия на работа;
  • Пет дневна работно седмица с възможност за допълнителни доходи;
  • Социален пакет - ДЗО, фитнес, осигурен транспорт, храна на преференциални цени;
  • Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна Немска компания;
  • Годишно увеличение на заплатите спрямо резултатите;
  • Възможност за професионално развитие по системата ни за професионално и кариерно израстване;
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;

Изледайте видеото с част от работния процес!

Отговорности свързани с позицията:
  • Производство и обработка на детайли на хоризонтални фрезови центрове и стругове от най-ново поколение с CNC управление;
  • Измерване на готовата продукция с разнообразни измервателни инструменти;
  • Подготовка на машината за работа;
  • Осигуряване на високо качество на произведените детайли;
  • Поддържане параметрите на машината и инструментите;

Вашия профил:
  • Опит в работа със струг и/или фрезови машини с ЦПУ ще е много сериозно предимство;
  • Умение за работа в екип и готовност за работа на смени;
  • Внимание, прецизност и ориентация към високо качество на работа;
  • Отговорна и позитивна личност с умения за лична организираност и подреденост на работното място;
  • Умения за настройка на машините ще помогне за по-бързото ви развитие.
  • Завършено подходящо образование (средно или висше);

В случай, че обявата представлява интерес, моля изпратете CV и кратко мотивационно писмо чрез формата за кандидатстване. Моля посочете възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД
Всички обяви на МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД