14.11.2019, Ref.#: ST
★★★★★ Сервизен специалист, Тайтън Машинъри България ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Сервизен специалист

ТАЙТЪН МАШИНЪРИ. ПО-ДОБРИТЕ РЕШЕНИЯ.

Тайтън Машинъри България е част от европейската мрежа на Titan Machinery Inc., която притежава и управлява редица търговско-сервизни представителства в сферата на селското стопанство и строителната техника с пълно обслужване в САЩ и Европа. Основен стратегически партньор на Titan Machinery Inc. в доставката на ново оборудване е международният холдинг CNH Industrial, производител на техника за селското стопанство и строителството.
Тайтън Машинъри България е официален представител за България на Case IH и Case Construction, лидери в производството на земеделска и строителна техника. Представител е и на един от най-престижните производители на прикачен инвентар Vaderstad, ремаркета Annaburger и високоефективно оборудване за жътва MacDon. Компанията разполага със 7 търговско-сервизни бази на територията на България, в които работят над 120 висококвалифицирани служители.

Компанията търси да назначи Сервизен специалист за строителна техника за офис София и региона,

ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА

  • Извършва диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията машини.
  • Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи.
  • Попълва утвърдените от фирмата първични документи, съпътстващи дейността.
  • Участва в разтоварването и окомплектоването на доставените машини.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

  • Техническо образование ще се счита за предимство.
  • Предишен опит в сервизно обслужване на автомобилна, селскостопанска или строителна техника.
  • Работно ниво на английски език.

Мотивиращо възнаграждение,включващо:

  • Твърда заплата
  • Бонусна схема, обвързана с извършената работа
  • Социални придобивки

ТАЙТЪН МАШИНЪРИ. ПО-ДОБРОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ.

Уникален дух, в който хората ни са сърцето на това, което сме и което правим.

Екип, в който винаги правим това, което е правилно, честно и етично.

Страхотно място, където работим в екип помежду си и с нашите партньори.

Конкурентни заплати и придобивки, възможности за професионално и личностно развитие, които ни разграничават на пазара и създават добавена стойност за клиентите ни.

Събраните от кандидатите за работа лични данни, ще се използват само за целта на вземане на решение за назначаване на дадено лице на работа.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Тайтън Машинъри България ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Тайтън Машинъри България ЕАД
Всички обяви на Тайтън Машинъри България ЕАД