13.11.2019
★★★★★ ШОФЬОР ДОСТАВКИ, ГРИЙНХОПЪРС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ШОФЬОР ДОСТАВКИ

Грийнхопърс ЕООД търси отговорна и мотивирана личност за позицията:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

• Управлява микробус с капацитет до 7 палето-места
• Осъществява доставка на товари в град София и област София
• Изпълнява точно и своевременно определените транспортни курсове
• Участва в товаро-разтоварните операции
• Спазва законоустановените правила и разпоредби при шофиране
• Коректно попълва и предава документацията във връзка с осъществените превози
• Работи с мобилно устройство за отразяване на движението на доставките

ИЗИСКВАНИЯ

• Завършено средно образование
• Свидетелство за правоуправление на автомобил (Категория В)
• Познаване на пътната мрежа в София и региона
• Минимум една година опит в доставки на пратки и товари
• Организираност, отговорност и прецизност

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА

• Дългосрочен ангажимент в компания с високи стандарти
• Интересна и динамична работа
• Отлични условия на труд и възнаграждение
• Регулирано работно време

При проявен интерес, моля, кандидатствайте като изпратите актуална снимка и автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са стриктно защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ГРИЙНХОПЪРС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ГРИЙНХОПЪРС ЕООД
Всички обяви на ГРИЙНХОПЪРС ЕООД