13.11.2019, Ref.#: 2019
★★★★★ ХИМИК в ХВП, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1100 до 1400 BGN (Нето)

ХИМИК в ХВП

Нашият клиент е водеща производствена компания в сферата на Хранително - вкусовата промишленост.

С цел разширяване на дейността им търсим "ХИМИК в ХВП"

Основни задължения и отговорности:
- извършва входящ/изходящ контрол на суровини, материали и готова продукция;
- извършва лабораторни тестове /Физико-химични анализи и микробиология/ с периодичност и обем определени в технологичната документация;
- изготвя работни разтвори, необходими за работа и такива с точна концентрация;
- обработва резултати от анализи и съставя записи за извършените изпитвания и контрол;
- издава Анализен сертификат за качество;

Изисквания за заемане на длъжността:
- средно или висше химическо образование;
- добри познания и умения по аналитична химия и инструментални методи;
- компютърна грамотност;
- английски език – предимство;
- добри познания и прилагане на изискванията на международни стандарти, свързани с безопасността на храните;

Нашият клиент Ви предлага:
- въвеждащо обучение;
- коректни трудови и финансови взаимоотношения;
- работно време от Понеделник до Петък от 08:30 до 17:00ч.;

Ако предложението на нашия клиент представлява интерес за вас, моля изпратете следните документи – CV, актуална снимка и други документи, които подкрепят вашата кандидатура.

Конфиденциалността е гарантирана.

Документите на всички кандидати ще бъдат използвани единствено и само за целите на настоящия подбор.

Лиценз за посредническа дейност № 2116, издаден на 15.09.2016 г. от Агенция по заетостта.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД