13.11.2019, Ref.#: P/HQ
★★★★★ СПЕЦИАЛИСТ ЛИЧЕН СЪСТАВ/ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА, Билла България ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Билла България, част от REWE Group, е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа. Наша цел е да доставяме разнообразни, свежи и висококачествени продукти – само най-доброто за нашите клиенти!

Във връзка с развитието на дейността ни, търсим мотивирани кандидати за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ЛИЧЕН СЪСТАВ/ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА

Отговорности на позицията:

  • Осигуряване на коректно изплащане на заплатите и администриране на персонала във филиалите на БИЛЛА България ЕООД
  • Подготовка на справки по базисни критерии, свързани с управлението на човешките ресурси, необходими при контактите с държавни институции
  • Оказване на компетентна помощ при решаване на трудово-правни и ТРЗ казуси
  • Администриране на персонала и изчисляване на трудовите възнаграждения; поддържане на трудовите досиета в изряден вид
  • Трудово право - компетентно подпомагане на служителите от филиалите и Централен офис във връзка с възникнали трудово-правни, осигурителни и административни казуси и въпроси
  • Периодично проследяване промените в трудовото и осигурително законодателство с цел информиране и консултиране на служителите
  • Своевременно изготвяне на доклади и справки (периодични и при поискване), във връзка с планирането и контрола на персоналните разходи
  • Навременна подготовка на документация при проверки от страна на държавни институции (ИТ, НАП и др.)
  • Попълване и поддържане на база данни с информация за служителите на БИЛЛА

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование (УРЧР, Счетоводство и контрол, Икономика и др.)
  • Професионален опит в областите: администриране на трудовите правоотношения и изчисляване на работните заплатати - предимство
  • Много добри умения за работа със специализиран софтуер и (MS Office)
  • Добро ниво на владеене на английски и/или немски език
  • Висока мотивация, способност за поемане на натоварване и лична ангажираност
  • Логическо мислене и аналитичност, прецизност и точност
  • Организационни способности, комуникативност и умения за работа в екип

Нашето предложение:

  • Възможност за дългосрочна професионална реализация
  • Адекватно оценяване на личния принос
  • Коректност и надеждност в трудовите отношения
  • Динамична и съвременна работна среда

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

БИЛЛА България

Търговска мрежа в страната

Оформяме живота отвъд всички очаквания

Фокусираме се върху хората

Приветстваме идеите и имаме смелостта да променяме

Стремим се към непрекъснато развитие

Превръщаме идеите в реалност

Грижим се и инвестираме в бъдещите поколения

Винаги сме ориентирани към резултати

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Билла България ЕООД

Кандидатствай по тази обява
Билла България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Билла България ЕООД
Всички обяви на Билла България ЕООД