12.11.2019, Ref.#: WHS1119
★★★★★ СКЛАДОВ СПЕЦИАЛИСТ, КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1290 до 1545 BGN (Бруто)

СКЛАДОВ СПЕЦИАЛИСТ

Отдел: Логистика
Месторабота: гр. София, ул. „Неделчо Бончев“ 6

КРАТКО ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: Приемане, съхраняване и издаване от склад на суровини, материали, оборудване и готова продукция. Количествен и качествен контрол и отговорност по отношение на складовите наличности. Изготвяне на производствени заявки и клиенски поръчки.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Приема, подрежда, окомплектова и издава материали, суровини и готова продукция от склада срещу оформени по съответния ред документи;
• Следи за количеството и комплектността на постъпващите в склада материали, суровини и оборудване и съответствието им с придружаващите ги документи;
• Следи за състоянието на складовите наличности; докладва и прави предложения при възникнали проблеми;
• Подготвя производствени поръчки- изброява и окомплектова нужните за производството материали, в съответствие с постъпилите производствени заявки;
• Подготвя клиентски поръчки - изброява, окомплектова и подготвя за експорт готова продукция;
• Изготвя документи и води отчетност по отношение на постъпилите и отпуснатите складови артикули; Следи и контролира товарителници и придружаващите пратките документи;
• Въвежда данни относно складовите движения в ERP (SAP);
• Отговаря относно поддържане на складовата база в изрядно състояние, в съответствие с утвърдените в компанията стандарти за качество;
• Участва в инвентаризации - планирани и извънредни;
• Изготвя справки относно наличностите в склада;
• Извършва товаро-разтоварна дейност на стоки, материали, суровини и оборудване;
• Длъжността предполага физическо натоварване и активност;
• Спазва утвърдените в компанията правила и стандарти за работа;
• Носи материална отговорност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно образование;
• Професионален опит на сходна позиция;
• Средно ниво на владеене на английски език – предимство;
• Опит в производствен склад – предимство;
• Познаване на:
- нормативната база, свързана със заприхождаване и отпускане на стоки и материали и съответния документооборот;
- правила и изискванията за транспортиране и съхраняване на стоки/материали

УМЕНИЯ И ЛИЧНОСТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Изпълнение на поставени задачи точно и в срок;
• Умения за самостоятелна и работа в екип;
• Способност за работа под напрежение в динамична работна среда и кратки срокове;
• Отговорност, организираност и последователност при изпълнение на служебните задължения;
• Аналитичност и умение за приотиризиране на задачите;
• Проактивност, инициативност

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Мотивиращо възнаграждение (1 290 лв. - 1 545 лв. бруто);
• Социален пакет - ваучери за храна (60 лв. месечно) и допълнително здравно осигуряване за сметка на работодателя;
• Трудов договор;
• Стандартно работно време - 8 часа на ден, 5 дни в седмицата, от понеделник до петък

Кандидатствай по тази обява
КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Всички обяви на КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД