11.11.2019
★★★★★ Рекламен консултант, DA СONSULT Ltd
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Заплата 600 BGN (Нето); Езици: Английски

Рекламен консултант

Издателство "ДА Консулт" търси да назначи рекламни консултанти за строителен портал www.1kam1.com и архитектурно-строителен форум BUILDINGSTYLE.
Форумът ежегодно събира най-големите фирми, специалисти и имена в архитектурния и строителния бранш в България с над 250 гости и участници в продължение на 17 години. Строителен портал 1kam1.com представя най-новото и интересното от света на архитектурата и интериорния дизайн, актуални новини, интервюта, проекти, идеи и служи като медийна платформа на BUILDINGSTYLE през цялата година. Ако искате да станете част от нашия екип, ето какво трябва да знаете:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Продажба на реклама и ПР материали за 1kam1.com;
- Продажба на презентации и щандове в архитектурно -строителен форум BUILDINGSTYLE;
- Водене на преговори с клиенти;
- Изготвяне на оферти на български и английски език (при необходимост);
- Консултиране на клиентите по рекламните пакети;
- Следене на рекламните кампании и дейности на клиентите;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Задължителен опит в сферата на рекламата поне 2 години;
- Инициативност;
- Отлични комуникационни умения (Интернет, телефон, срещи)
- Умения за водене на търговски преговори;
- Желание за работа с клиенти;
- Представителен външен вид;
- Работа с компютър;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Дистанционна работа на ненормирано работно време;
- Възможност за професионално и финансово израстване;
- Мотивиращо възнаграждение (стартова заплата 600 лв. + 40% от стойността на продадената реклама);
- Отлична работна атмосфера в млад и динамичен екип;

В случай, че отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към позицията, моля, изпратете CV и актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Изпратените документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
DA СONSULT Ltd  Известие за нови обяви
Повече за DA СONSULT Ltd
Всички обяви на DA СONSULT Ltd