18.10.2019, Ref.#: QAO1019
★★★★★ КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО, КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Месторабота София, гр.София, ул. „Неделчо Бончев“ 6 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО

Отдел: Качество
Пряк ръководител: Мениджър Качество
Месторабота: гр. София, ул. „Неделчо Бончев“ 6

КРАТКО ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: Поддържа стандартите за качество, осъщесвявайки входящ/ изходящ контрол на постъпващите материали, готовата продукция и продуктите в процес на производство; Отразяване на резултатите от извършените проверки в съотвтствие с установените правила и вътрешни инструкции.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Одобряване на входящите материали чрез потвърждаване на съответните спецификации и провеждане на визуални и измервателни проверки; отхвърляне и връщане на несъответстващите материали;
- Одобряване на производството в процес чрез потвърждаване на съответните спецификации и провеждане на визуални и измервателни проверки/тестове, докладвайки продуктите за ремонт и корекция на Мениджър Производство и Мениджър Качество;
- Одобряване на готовите продукти чрез потвърждаване на съответните спецификации и провеждане на визуални и измервателни проверки; връщане на готови продукти за ремонт и последващо одобрение на ремонтираните продукти;
- Документиране на резултатите от извършените инспекции и контрол чрез попълване на отчети и дневници; обобщаване данните за преработка и отпадъци; въвеждане на информацията в база данни за качество;
- Поддържане на измервателното оборудване в съответствие с инструкциите за експлоатация; информиране на прекия ръководител в случай на необходимост от ремонт;
- Поддържане на безопасна и здравословна работна среда в съответствие с правните разпоредби;
- Постигане на необходимите резултати според утвърдените ключови показатели за оценка на представянето;
- Актуализиране на знанията, свързани с длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно или висше техническо (инженерно) образование, специалности Електроника (Електронна техника и технологии), Електротехника или др. сходни;
- Много добри компютърни умения - MS Office пакет;
- Добро ниво на владеене на писмен и говорим английски език;
- Предишен опит на сходна длъжност като част от отдел Качество;
- Познаване на инструментите за качество и статистическите методи за анализ и контрол- предимство;

УМЕНИЯ И ЛИЧНОСТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Умения за анализ на информация, докладване и документиране на резултати от проведени тестове, подобряване на процесите, управление на безопасността;
- Умения за разбиране и следване на писмени и устни инструкции за работа според утвърдени стандарти;
- Умения за работа при стриктно спазване на срокове;
- Умения за самостоятелна и работа в екип;
- Мотивираност и организираност;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Способност за работа под напрежение в динамична работна среда;
- Отговорност, организираност и последователност при изпълнение на служебните задължения;
- Aдаптивност;
- Позитивно отношение към работатa и колегите.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Възможност за професионално развитие в международна динамично развиваща се компания;
- Трудов договор; Стандартно работно време - 8 часа на ден, 5 дни в седмицата, от понеделник до петък;
- Мотивиращо възнаграждение и социален пакет (допълнително здравно осигуряване за сметка на работодателя; ваучери за храна).

Кандидатствай по тази обява
КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Всички обяви на КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД