10.10.2019, Ref.#: 927
★★★ Професионален градинар – озеленител, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1200 BGN (Нето)

Професионален градинар – озеленител

За нуждите на фирма - собственик на имот около София, в района на Панчарево, търсим професионален градинар – озеленител.

Подходящи са кандидати, които отговарят на следните изисквания:
- завършено висше образование - Ландшафна архитектура, Агрономство, Лозаро-градинарство или друга подобно специалност
- допълнителни курсове или квалификации, свързани с градинарството
- сериозен опит през последните години в страната или чужбина
- познания за различни видове растения и насаждения и правилното им отглеждане, третиране, обработка и поддържане
- отговорно отношение и желание за такъв тип работа
- с умения за сработване и работа в екип
- в добра физическа форма, коректен и лоялен
- за предпочитане е кандидатите да имат личен автомобил, но не е задължително

Основни задължения:
- грижа за всички растения
- работа с напоителна система тип Hunter
- работа с градинска техника и инструменти за косене, торене, аериране, подрязване, прекопаване и др.
- работи се в екип с останалите градинари

Работни условия:
- работна седмица от понеделник до петък: 9.00 – 16.30 ч., като от април до ноември, когато е активния сезон, се работи и две съботи в месеца от 9.00 до 14.00 часа
- възнаграждение: стартова нетна заплата 1200 лв. с осигуровки върху цялата сума
- 50 лв. за карта за градски транспорт или гориво
- работно облекло
- ТД с 6-месечен пробен период и всички условия по КТ

Ако това предложение е предизвикателство за вас и отговаря на вашите интереси, моля, изпратете актуална автобиография със снимка, като посочите длъжността, за която кандидатствате или реф. № 927. По желание можете да добавите и мотивационно писмо с повече подробности за вашия опит.

Ще бъдат разглеждани документи само на кандидати, които отговарят на посочените изисквания.

Конфиденциалността на всеки кандидат е гарантирана.

Лиценз за извършване на посредническа дейност № 2116 от 15.09.2016 година.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД