09.10.2019
★★★ Юрисконсулт /по заместване/, Агенция за събиране на вземания ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт /по заместване/

„Агенция за събиране на вземания” ЕАД е небанкова финансова институция, специализирана в купуването на просрочени вземания. Ние сме част от B2Holding - един от лидерите в сектора за Европа. Развиваме успешно дейността си и позицията ни на пазара е стабилна и утвърдена. Наши клиенти са банки, небанкови финансови институции, телекомуникационни дружества и други.
Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим квалифициран, амбициозен и отговорен служител за позицията „Юрисконсулт“ /по заместване/ за област Враца, който да се присъедини към екипа ни.

Вашите отговорности:
• Образувате и представлявате Дружеството по граждански дела, по реда за заповедното производство от ГПК, и отговаряте за оформянето, подаването и съхранението на съпътстващите ги документи;
• Образувате и представлявате Дружеството по изпълнителни дела пред Съдебен изпълнител и отговаряте за оформянето, подаването и съхранението на съпътстващите ги документи;
• Извършвате необходимите правни действия, както и изисквате такива от Съдебния изпълнител, за своевременно събиране на дължимите вземания;
• Извършвате и други действия, свързани с дейността на Дружеството.

Какви са изискванията за заемане на позицията?
• Висше юридическо образование;
• Много добра компютърна грамотност - MS Office;
• Юридически опит - минимум 1 година;
• Аналитично мислене и систематичност, самоинициативност;
• Комуникативност и умения за работа в екип, високо ниво на организация на работата.

Какво предлага компанията?
• Възможност за кариерно развитие и израстване в йерархичната структура на компанията;
• Стартово и последващи обучения за повишаване на квалификацията;
• Фиксирана заплата и мотивираща бонус схема;
• Динамична работа в млад и мотивиран екип;
• Социални придобивки - допълнителни дни годишен отпуск, ежемесечни ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, застраховка злополука и заболяване, ваучери за празници, комплименти за рожден ден и др;
• Служебен телефон;
• Трудов договор.

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в Нашата компания, ако за Вас доброто управление се корени в новите идеи, екипната работа и лоялното отношение, очакваме подробна автобиография и актуална снимка.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Агенция за събиране на вземания ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Агенция за събиране на вземания ЕАД
Всички обяви на Агенция за събиране на вземания ЕАД