08.10.2019, Ref.#: Ref.#: PR_R
Търговски консултант (промоутър) гр. ВРАЦА, АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Търговски консултант (промоутър) гр. ВРАЦА

Адеко България ЕООД търси да наеме промоутъри с цел да предостави на свой партньор - Бритиш Американ Табако Трейдинг ЕООД, услуги по извършване на промоционални активности.

Искаш ли да бъдеш промоутър?

• Обичаш технологиите и си винаги в крак с иновациите.
• Умееш да комуникираш с различни хора.
• Умееш да вдъхновяваш и да убеждаваш.

• Искаш да бъдеш иноватор.
• Проявяваш интерес за работа в сферата на маркетинга.
• Искаш динамична работа извън офис.
• Обичаш да бъдеш част от екип и да постигате заедно поставените цели.

Отговорности
∙ Провежда промоции в различни търговски обекти в гр. Враца( магазини, заведения и др.) и изгражда имиджа на представяните търговски марки;

∙ Познава детайлно продуктите на компанията и представя техните предимства пред потенциалните клиенти с внимание и убедителност;

∙ Събира информация и подава обратна връзка от проведените промоции към прекия ръководител.

Изисквания и необходими умения
Основни изисквания:

• Навършени 18 години.
• Средно образование. Висше образование ще се счита за предимство.
• Висока професионална етика и лична почтеност. Амбициозен, решителен, устойчив.
• ∙ Наличие на шофьорска книжка - Активен шофьор. Автомобил, с който да се извършва работата, ще се считат за предимство.
• Умение за работа с компютър.
• Лидерски умения -, ориентиран към резултати, умение да създава и работи в екипи.
• Мотивиран, отзивчив, открит.
• Опит в сферата на консултирането за стоки и услуги се счита за предимство.
• Владеенето на Английски език ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

1. Професионално въвеждащо обучение.
2. Гъвкаво работно време
3. Много добро заплащане.

Ако отговаряте на описаните по-горе критерии и Ви допада нашето предложение, кандидатствайте за работа при нас, която може да Ви донесе повече ползи, отколкото очаквате.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. В случай, че сте харесали обявата ни, предложете длъжността и на приятел.

Позицията е на граждански договор с трета страна.

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля, изпратете своя автобиография и снимки.
Моля, посочете в заглавието на писмото референтен номер: BAT PR SF
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814 от 08.12.2014 г.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД

Кандидатствай по тази обява
АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД