03.10.2019, Ref.#: VN_TS
★★★ Ръководител екип „Поддръжка на тестово оборудване“, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2400 BGN (Бруто)

Ръководител екип „Поддръжка на тестово оборудване“

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите доверени партньори - компания развиваща се в производството на кабелни комплекти и ел. системи в автомобилната индустрия, търсим мотивиран и опитен специалист, който да заеме позицията:

Отговорности:
  • Управлява процеса по архивиране на тестови съоръжения, тест програми и модули;
  • Подготвя план за превантивна поддръжка на тестови и завинтващи съоръжения в сътрудничество с отдел производство и качество;
  • Изготвя графиците за работа на подчинения му персонал;
  • Управлява екип от работници и служители, следейки сроковете за изпълнение на поставените от негова страна задачи;
  • Разпределя дейностите и задачите според плана за седмицата на персонала в звената;
  • Планира сроковете за годишна профилактика на тест оборудването;
  • Въвежда нова методология/процес според HQ/SWS стандартите;
  • Навременно и коректно планиране и поръчка на ново оборудване/резервни части с всичката необходима документация за тест маси;
  • Архивира тест програми и тест модули.

Изисквания:
  • Професионален опит на ръководна позиция в автомобилостроенето – минимум 2 години
  • Висше инженерно/висше образование;
  • Писмено и говоримо владеене на английски език, предимство е владеенето и на немски език;
  • Най – малко ІІ-ра /втора/ квалификационна група за електробезопасност при работа по електрообзавеждането;
  • Умения за работа със специализирани и основни софтуерни продукти;
  • Работа с техническа документация и с технически чертежи.

Компанията предлага:
  • Отлично стартово възнаграждение и въвъвеждане в работния процес;
  • Безупречни условия на труд в модерна база;
  • Коректни трудовоправни отношения;
  • Дългосрочна възможност за развитие на кариера.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка;
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms;
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България.

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД