26.09.2019, Ref.#: 961
★★★ Електрокаристи, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1158 BGN (Бруто)

Електрокаристи

Търсим електрокаристи (водачи на електрокар) за нашия клиент Телекомплект Ад. Складовата база на компанията се намира в Промишлената зона Илиянци и разполага с площ от 2600 палето места. Складът отговаря на всички изисквания за безопасни и здравословни условия на труд и е обзаведен с напълно ново и модерно оборудване. Единствената стока, която няма да бъде съхранявана там са лекарства и храна.

Изисквания към проявилите интерес кандидати:
- Основното и най-важно изискване е желание за такъв тип работа
- Средно образование
- Опит на подобна позиция – мин. една година
- Да притежават свидетелство за управление на електрокар
- Да познават добре устройството, принципите на действие, управлението и обслужването на електрокара
- Знания за подреждането по номенклатура на стоки в склада, както и изваждането й при заявка от клиент
- Организирани, инициативни, отговорни, комуникативни
- С дългосрочни намерения за работа

Същност на длъжността
- Работи се със система за управление на складово стопанство – WMS, на чиято програма ще бъдат обучени новите служители
- Извършва товаро-разтоварни операции, транспртира различна големина товари, повдига и спуска товари на определени места
- Подреждане по номенклатура на определените за целта места
- Спазване на всички изисквания от клиента за съхранение на дадената стока
- Стремеж към безопасни и здравословни условия на труд
- Изпълняват се и други задачи, свързани с дейността

Какво предлага компанията:
- Трудов договор с пълни осигуровки
- Нетно възнаграждение – 900 лв. (1158 бруто) + бонуси
- 60 лв. ваучери за храна
- Допълнително здравно осигуряване
- Работно време от понеделник до петък – 8.00 – 17.00 с един час обедна почивка
- Всички условия по Кодекса на труда
- Точно и навременно изплащане на заплатата
- Сигурност на работното място

Ако в това предложение сте намерили своето работно място, моля изпратете актуална автобиография. На интервю ще бъдат поканени само кандидати, които отговарят на посочените изисквания и са подходящи за такава работа.

Гарантирана е конфиденциалността на работещите.

Лиценз за извършване на посредническа дейност, издадено от Агенция по заетостта № 2116/15.09.2016

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД