25.09.2019
★★★ Продавач - консултант, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 950 до 1400 BGN (Нето)

Продавач - консултант

Нашият клиент - Аурека ООД е фирма, специализирана във вноса и търговията на бои, лакове, латекси, покрития, препарати и инструменти от най-висок клас. Вече 20 години компанията предлага на българския пазар световно известни марки, сред които Dulux, Vivechrom, Benjamin Moore, Cuprinol, Hammerite, Polycell, MagPaint, Harris.

Обявената позиция е за фирмени магазини COLOR LAND в София, както и за новооткрития магазин срещу зала Универсиада.

Основни задължения:
• Позитивно, учтиво и компетентно консултиране и обслужване на клиентите в търговския обект;
• Професионално представяне на търговските марки, съгласно утвърдените фирмени стандарти;
• Задълбочено познаване на предлаганите продукти, каталози и мостри;
• Работа с парични средства, ПОС терминал, касов апарат;
• Поддържане на стоките и рафтовете в добър търговски вид, съобразно фирмените изисквания;
• Работа със складов софтуер и тониращи системи.

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Много добри комуникативни умения и нагласа за работа с клиенти;
• Умения за работа в екип;
• Компютърни умения на ниво работа с офисен и складов софтуер.

Предимства:
• Предишен опит или придобита квалификация в сферата на бои, декорации и др.;
• Професионален опит в сферата на продажбите и пряко обслужване на клиенти

Фирмата предлага:
• Гарантирано възнаграждение и бонуси, свързани с постигнатите резултати (между 950 и 1400 лв. нето). Бонусите са едномесечни + тримесечни + за празници.
• Работа в безопасна среда при 40 часова работна седмица. Работи се на смени - една седмица от 9.00 до 18.00 с 30 мин. обедна почивка, следващата седмица - от 12.30 до 19.00. Служителите от втора смяна работят и в събота от 10.00 до 15.00 часа.
• Въвеждащо обучение в магазина на Симеоновско шосе с продължителност един или два месеца. Възможност за професионално развитие;
• Фирмено облекло, изразяващо корпоративна идентичност и култура;
• Работа с продукти от водещи световни марки.
Ако предложението на нашия клиент ви допада, моля, изпратете актуална автобиография.на български език.

Гарантирана е конфиденциалността на работещите.

Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на този подбор.

Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/ 15.09.2016 г.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД