17.09.2019, Ref.#: 2019
★★★★★ СЧЕТОВОДИТЕЛ, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1500 до 1800 BGN (Нето)

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Нашият клиент е производствена компания.

Основни задължения и отговорности:

• Извършване на текущо счетоводно отчитане на стопанските операции;

• Съставяне на първични и вторични счетоводни документи;

• Следене, засичане и актуализиране на разчети с контрагенти;

• Осчетоводяване на фактури за доставки от чужбина, изготвяне на протоколи по ВОП;

• Работа с електронно банкиране;

• Изготвяне на счетоводни справки и отчети

Необходима квалификация и основни изисквания:

• Завършено висше икономическо образование – "Счетоводство и контрол";

• Отлична компютърна грамотност – MS Office, умение за работа с ERP система;

• Опит с внос, износ, ВОП и ВОД;

• Познаване и прилагане на счетоводното и данъчно законодателство;

Ако предложението на нашия клиент представлява интерес за вас, моля изпратете следните документи – CV, актуална снимка и други документи, които подкрепят вашата кандидатура.

Конфиденциалността е гарантирана.

Документите на всички кандидати ще бъдат използвани единствено и само за целите на настоящия подбор.

Лиценз за посредническа дейност № 2116, издаден на 15.09.2016 г. от Агенция по заетостта.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД