18.09.2019, Ref.#: SA
★★★★★ СЧЕТОВОДИТЕЛ И АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК, РАПИД КБ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Монтана; Постоянна работа; Пълно работно време

СЧЕТОВОДИТЕЛ И АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК

РАПИД КБ ООД е създадена през 1990 година и е водещ вносител за българския пазар на земеделска техника от световните производители CLAAS и AMAZONE.

Централният офис на РАПИД КБ е в гр. София. Фирмата има филиали в градовете Русе, Добрич, Стара Загора и Монтана, както и дистрибутори и посредници на територията на цялата страна.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Води каса на филиала и осчетоводява в ERP касови документи.
• Следи авансови отчети на служителите на филиала.
• Осчетоводява в ERP документи, свързани с разходите на филиала
• Въвежда данни в ERP системата.
• Води присъствена форма на служителите на филиала.
• Води отчет на работното облекло на служителите на филиала по утвърден ред.
• Води отчет на активите на фирмата (коли, компютри, мобилни телефони, таблети и др.), предоставени на служителите на филиала, по определен от финансова дирекция ред и форма.
• Предоставя на клиентите издадените фактури по продажби на машини и инвентар.
• Подпомага организационно работата на търговците във филиала.
• Подпомага ръководителя на филиала в обслужването на административните дейности във филиала.
• Осигурява и поддържа материали и консумативи за офиса на филиала.
• Получава и разпределя пощата от куриерите.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Образование: средно специално в областта на счетоводството.
• Професионален опит: желателно е 2 година опит в сходна дейност.
• Компютърна грамотност: основен пакет офис приложения (Word, Excel), познаване на интегрирана система за управление (ERP) е предимство.
• Добро владеене на английски или немски език.
• Прецизност и точност.
• Умения за съсредоточаване, устойчивост на вниманието и отчитане на детайли.

Ние Ви предлагаме:
• Отлично възнаграждение
• Сигурна и стабилна работна среда
• Възможност за професионално развитие
• Динамична и предизвикателна работа
• Отлични условия на труд.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля в срок до 15.10.2019 г. изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на стриктна конфиденциалност. Съгласно Общия Регламент за защита на личните данни, „РАПИД КБ“ ООД е Администратор на лични данни. Във връзка с изпълнение на изискванията на чл. 13 от Регламента, с подаването на кандидатурата си всеки кандидат е информиран и се съгласява със следното:
1. Целта на обработването, за което личните данни, посочени в приложените от кандидатите документи са предназначени е извършване на предварителен подбор и преценка за покриване на изискванията за заемане на обявената свободна позиция.
2. Администраторът декларира, че личните данни, получени с настоящето съгласие, няма да бъдат обработвани с други цели и може да бъдат предоставяни единствено на консултант по подбор на персонал, с който Администраторът има сключен договор за консултантска услуга по подбор на персонал.
3. Срокът за съхранение на предоставените лични данни е до приключване на подбора по обявената позиция и сключване на трудов договор с избрания кандидат, но не повече от три месеца след изтичане на срока на настоящото обявление за свободна позиция.
4. След изтичане на този срок, личните данни, получени с настоящето съгласие, ще бъдат унищожени (хартиените носители чрез шредиране, а на техническия носител – чрез заличаване и изтриване на съответните файлове от компютрите на Дружеството и платформата на www.jobs.bg).
5. Администраторът не извършва автоматизирано вземане на решения, включително профилиране, по отношение на лични данни.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на РАПИД КБ ООД

Кандидатствай по тази обява
РАПИД КБ ООД  Известие за нови обяви
Повече за РАПИД КБ ООД
Всички обяви на РАПИД КБ ООД