12.09.2019
★★★★★ Специалист сортиране на дрехи, Mädchenflohmarkt GmbH  Вижте визитка на компанията
Дистанционна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 600 до 800 BGN (Бруто)

Специалист сортиране на дрехи

MF е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Във връзка с разширението на дейността ни, търсим да назначим, динамични, проактивни и лъчезарни специалисти.

Позиция „Специалист сортиране на дрехи“ за база в гр. Пловдив.

Работното време е 08:00 до 17:00 ч. Работи се на график пет работни на два почивни разпределени в дните от понеделник до неделя.

Основни задължения:

- Сортиране и разпределяне на дрехи.

Изисквания:

- Любов към модата;
- Основни компютърни знания;
- Можете да различите класическия стил от ежедневния
- Бързина на работа и прецизност.

Нашето предложение:

- Постоянен трудов договор;
- Приятна атмосфера на работа;
- Много добро трудово възнаграждение от 700 лв., отстъпки при пазаруване в сайта.

Кандидатствай по тази обява
Mädchenflohmarkt GmbH  Известие за нови обяви
Повече за Mädchenflohmarkt GmbH
Всички обяви на Mädchenflohmarkt GmbH