12.09.2019, Ref.#: М0
★★★★★ МОТОКАРИСТ, Профилинк ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

МОТОКАРИСТ

Фирма "ПРОФИЛИНК" ООД е водещ български производител на РVС профили за прозорци и врати, външни ролетни, вътрешни хоризонтални и вертикални щори.
Нашето име се асоциира с висококачествени продукти и коректни партньорски взаимоотношения.
Ние вярваме, че само чрез коректно и дългосрочно сътрудничество може да се породи истинският успех с тенденция за развитие.
Във връзка с увеличения обем на работа търсим да назначим:

МОТОКАРИСТ

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Следи и поддържа техническото състояние на машината;
• Превозва товари, като проверява правилното им закрепване преди повдигането им;
• Отговаря за изправността на мотокара;
• Отговаря за безопасното пренасяне и подреждане на палетизираните товари;
• Спазва техническите правила за преминаване между производствените помещения.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Свидетелство за управление на мотокар;
• Професионален опит минимум 1 година.
• Готовност за работа на трисменен режим по график.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;
• Дългосрочни трудови взаимоотношения;
• Добри възможности за възнаграждение;
• Осигурени средства за транспорт за хора от други населени места.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, кандидатствайте по обявата.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните Ви данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите на e-mail.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Профилинк ООД

Кандидатствай по тази обява
Профилинк ООД  Известие за нови обяви
Повече за Профилинк ООД
Всички обяви на Профилинк ООД