12.09.2019, Ref.#: SCF144-01-19
★★★★★ ЗАГОТОВЧИК-КУХНЯ, КЛУБ 35 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 900 до 1000 BGN (Нето)

ЗАГОТОВЧИК-КУХНЯ

Във връзка с разширяване на своята дейност Кафе-бар „CLUB 35” в Студентски град търси да назначи позитивна и отговорна личност за длъжността:

Отговорности за длъжността:

• Подпомага работата на цялото кухненско звено;
• Спазва изискванията за високо ниво на обслужването;
• Поддържане на много висока хигиена на работното място;
• Почистване и обработване на хранителните продукти.

Изисквания:

• Не е задължителен предварителен опит;
• Креативност, организационни способности и умения за работа в екип;
• Съзнателна, отговорна и енергична личност;
• Валидна здравна книжка и медицинско свидетелство;
• Възможност за работа на смени по график.

Ние ви предлагаме:

• Много добри условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;
• Гъвкаво работно място с месторабота - Студентски град;
• Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Подсигурена храна по време на смян;.
• 50% намаление на храни и напитки;

Допълнителна информация:

• За повече информация може да позвъните на телефони: 0895 56 03 19, 0886 18 08 73 и 0884 90 00 16, или да ни посетите на адрес: ж.к.Студентски град, ул. Йордан Йосифов 16, до бл.35.

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипа на „Клуб 35” ЕООД, моля изпратете актуална автобиография на български като посочите референтен номер на обявата, за която кандидатствате.

Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
КЛУБ 35 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КЛУБ 35 ЕООД
Всички обяви на КЛУБ 35 ЕООД