12.09.2019, Ref.#: Мех1
★★★★★ Механик, ТЕД - БЕД ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

ТЕД-БЕД ЕАД е един от световните лидери в производството на висококачествени матраци, легла и продукти за спалня. С безкомпромисно качество, внимание към детайла и пълна отдаденост, вече над 25 години ТЕД изгражда специална връзка с клиентите си, основана на доверие и уважение. Мисията на ТЕД е да допринесе за по-добър живот, подобрявайки уюта и комфорта в най-личното пространство. Съвкупността от стил, функционалност и природосъобразност отразява убеждението ни, че и най-малкият детайл е от значение.

Фабриката на ТЕД е разположена на площ от 29 000 кв.м. в град Пловдив и е оборудвана с висококачествени производствени машини, което я нарежда сред най-големите и модерни производствени предприятия в Европа. За да отговори на все по-големите очаквания, ТЕД-БЕД инвестира в допълнителна производствена база с площ 14 000 кв.м., която предстои да започне работа през 2019 г.

Механик

Изисквания към кандидатите:

  • Средно техническо или висше образование
  • Отговорно отношение към поставените задачи и изпълнението им
  • Умения за работа в екип
  • Желание и мотивация за работа
  • Опит на подобна длъжност минимум 2 г.

Основни задължения:

  • Поддръжка и ремонт на машини и съоръжения
  • Изготвяне и изпълнение на планове за техническо обслужване на машините и съоръженията
  • Следи за изправната работа на техническите съоръжения и машини
  • Участва в монтажа, настройката и пускането в експлоатация на нови машини и съоръжения;
  • Отговаря за своевременното изготвяне на заявки за поръчка на резервни части;
  • Отговаря за съхранението, икономичното и ефективно влагане на резервни части;
  • Отговаря за целостта и изправността на поверените му инструменти и оборудване;

Ние ви предлагаме:

  • Стабилност, сигурност и коректност в трудово-правните отношения
  • Перспектива за развитие
  • Дългосрочен трудов договор на пълен работен ден
  • Добро основно възнаграждение
  • Осигурен порцион за обяд
  • Ваучери за храна
  • Социални придобивки – преференциални цени в аптеки 36,6, Метро, Бензиностанции Еко, Керамик център ТЕД, Оптики Леонардо и Vision Express
  • Коледно парти и летен пикник сред природата
  • Ваучер при раждане на дете
  • Ваучери за Коледа и Великден
  • Летен бонус

Моля, изпратете Вашата Автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. ТЕД-БЕД ЕАД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ТЕД - БЕД ЕАД

Кандидатствай по тази обява
ТЕД - БЕД ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕД - БЕД ЕАД
Всички обяви на ТЕД - БЕД ЕАД