12.09.2019
★★★★★ HR/Специалист Подбор на Персонал/Recruitment Specialist, INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски, Испански, Немски, Френски

HR/Специалист Подбор на Персонал/Recruitment Specialist

Най-бързо развиващата се компания за подбор на персонал в България, с офиси във Варна, Бургас, Русе, Плевен, Ботевград и Стара Загора, търси да назначи нови членове на екипа си.
Ако сте креативен, амбициозен и организиран млад човек, който обича предизвикателствата и контакта с хора – ние в Insta Source Group Bulgaria очакваме Вашата кандидатура с нетърпение. Ще ви научим как да намирате подходящите кандидати за съответната длъжност, как да провеждате професионални интервюта и как да имате успешна кариера в сферата на човешките ресурси, и подбора на персонал. Ще Ви дадем възможност да развиете своите умения и да се реализирате професионално в една от най-бързо разрастващите се компании за подбор на персонал на българския и международен пазар.

Описание на задълженията:

• Администрация на процеса по подбор и наемане
• Разглеждане и селектиране на кандидати
• Изготвяне и оформяне на график
• Провеждане на интервюта и оценяване на кандидати
• Проследяване на етапите на кандидатстване
• Изготвяне на презентации и доклади

Изисквания:

• Висше образование
• Владеене на английски език
• Компютърна грамотност – МS Office / Excel, PowerPoint, Outlook/
• Добри комуникативни и организационни умения

Нашето предложение:

• Атрактивно възнаграждение
• Гъвкав работен график
• Професионално обучение
• Приятна работна среда в офис с удобна локация

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля, изпратете Вашата актуална автобиография на български/английски език и нашите консултанти ще се свържат с Вас за повече подробности.

Контакти:

Габриел Братанова

+359 88 7551565

Кандидатствай по тази обява
INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Всички обяви на INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD