11.09.2019
★★★★★ Специалист „Човешки ресурси" – ТРЗ cпециалист, ГЕЙМПРОМ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист „Човешки ресурси" – ТРЗ cпециалист

Eфбет е разпознаваем български бранд, който е комплекс от верига модерни казина, първокласни спортни барове и първият за страната ни, онлайн сайт за спортни залози. Марката е съсредоточена в хазартния и развлекателния бизнес, а в основата на нейната политика стои клиентът – неговите желания и потребности.

Към екипа ни от специалисти в областта на човешките ресурси и администриране на персонала, търсим да се присъедини:

Специалист „Човешки ресурси" – ТРЗ специалист

ПРОФЕСИОНАЛНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Изготвяне на необходимата документация, свързана с трудово-правните взаимоотношения с персонала;
Изготвянето на месечните ведомости и съпътстващата документация;
Поддържане на архив от лични досиета;
Работа със специализиран софтуер за ТРЗ.
Изготвяне на отчети и справки за нуждите на ръководството.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
За нас е важен преди всичко интересът Ви в областта на трудовото и осигурително законодателство и висшето Ви образованието в специалностите: „Икономиката“, „Счетоводство“ или „Човешките ресурси“.
Считаме за предимство Вашият предишен опит на подобна позиция и работа със специализиран софтуер Омекс® 2000.

НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
Качество на извършваната работа и изпълнение на задачите в срок;
Отговорност и лична ангажираност към работния процес;
Желание и способност за работа в екип.
Следене на новостите в нормативната уредба - КТ, КСО, ЗЗО, ЗДДФЛ, ДОПК и др. нормативни документи, регулиращи общественото осигуряване и трудовите правоотношения;
Способност за предлагане на нови идеи и решения;
Лоялност към фирмата.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Дългосрочна работа, с възможност за професионално развитие;
Адекватно заплащане;
Стабилност и сигурност;
Възможност за обучение на млади и неопитни специалисти от професионалисти в областта на трудовото законодателство и човешките ресурси;
Трудов договор с ГЕЙМПРОМ ЕООД.

Ако мислите, че това е позицията, която търсите, моля изпратете ни актуална автобиография и снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ГЕЙМПРОМ ООД

Кандидатствай по тази обява
ГЕЙМПРОМ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ГЕЙМПРОМ ООД
Всички обяви на ГЕЙМПРОМ ООД