11.09.2019, Ref.#: 008
★★★ Офис Мениджър, Drop Monster EOOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота Мездра; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1200 BGN (Нето)

Офис Мениджър

Ние сме компания, която развива изцяло своята дейност в разработка и поддръжка на софтуер.

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим амбициозен човек, който да се присъедини към нашия екип като офис мениджър. Новият ни колега/колежка ще подпомага ежедневните задължения и задачи, свързани с дейността на компанията.

Задължения на кандидата:
1. Координира задачите поставени от мениджмънта към други служители във фирмата;
2. Следи за правилното извършване на работния процес във фирмата и пряко участва в доставянето на качествен продукт
3. Съхранява и поддържа актуални административните документи на компанията.
4. Организира и координира движението на документацията от и до служителите в компанията.

Изисквания към кандидатите:
1. Много добри компютърни умения – MS Office,MS Excel
2. Поне 60 думи в минута писане на компютър
3. Познания по работа със ERP системи (счетоводен софтуер)
4. Перфектно владеене на английски език.

Необходими документи:
1. Автобиография

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Drop Monster EOOD  Известие за нови обяви
Повече за Drop Monster EOOD
Всички обяви на Drop Monster EOOD