11.09.2019
★★★★★ Доставчик/Куриер, INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Месторабота Hamburg / Germany; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2055 до 2800 EUR (Бруто)

Доставчик/Куриер

Във връзка с разширяването на своята дейност, фирмата търси да назначи куриери на немски постоянен трудов договор в Германия.

Ние предлагаме:

Минuмално заплащане бруто €2055 - 40 часа/седмица
Допълнително възнаграждение без данъчно облагане - €12/ден
Допълнителни плащания във вид на бонуси за служителите с добро представяне
Постоянна работа
Фирмено обучение
Служебен автомобил + гориво
Възможност за развитие в една от най-големите куреирски компании в Европа

Отговорности:

Сортиране и подготвяне на пратките по предварително изготвен дневен маршрут
Доставка на леки пратки на къси разстояния
Проверка на превозното средство за доставка
Следване правилата и стандартите за безопасност на труд

Изисквания:

Валидна шофьорска книжка
Свидетелство за съдимосат - заверено
Предишен опит като куриер е предимство

Кандидатствай по тази обява
INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Всички обяви на INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD