10.09.2019, Ref.#: SRVR
★★★ Регионален търговски представител, ЛС КОМЕРС ООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1400 BGN (Нето)

Регионален търговски представител

ЛС КОМЕРС ООД се състои от инициативни хора, които влагат страст във всичко, което правят. Работим заедно, като един печеливш екип, за да бъдем Избор №1 за потребителите и клиентите ни.
Лидер сме на пазара за бързооборотни нехранителни потребителски стоки в Северна България. Дистрибутираме продуктите на: Фикосота, Мексон, Хайят, Belana, Арома, Coty Beauty, Белана, Санитекс, и други.
Ако искаш да станеш част от нашия екип и желаеш да направиш реална промяна, следващата възможност е за теб.

За нашия търговски екип търсим:

Регионален търговски представител за Северозападна България.

Отговорности:
- Създава, поддържа и развива търговски отношения с обектите в поверената му/й зона;
- Осигурява периодични търговски посещения в обектите си и взима заявки;
- Отговаря за целевото изпълнение /количествено, качествено/;
- Прилага и спазва търговската политика на компанията;
- Следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите;
- Активно работи за увеличаване на продажбите, следи за изпълнението на месечния план;
- Следи за спазване на сроковете за плащане;
- Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря;
- Отговаря за навременното и коректно изготвяне на справки и отчети за дейността си;

Изисквания:
- Завършено Висше образование релевантно на дллъжността / специалност Маркетинг или Търговия
- Опит в FMCG сектора на подобна позиция;
- Компютърна грамотност;
- Желание и готовност за работа с хора;
- Търговски умения и умение да убеждава;
- Отговорност и организираност;
- Познаване на обектите в региона е предимство;
- Свидетелство за управление на МПС кат.”B”;

Ние предлагаме:
- Работа в утвърдена компания и реална възможност за лична изява и развитие;
- Възможност за периодични обучения и професионално развитие, основано на постигнатите резултати;
- Много добро възнаграждение и мотивираща бонусна система;

Ако желаете да кандидатствате, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и снимка чрез бутона Кандидатствай за тази обява.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

Кандидатствай по тази обява
ЛС КОМЕРС ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛС КОМЕРС ООД
Всички обяви на ЛС КОМЕРС ООД