09.09.2019, Ref.#: 190909
Шофьор, тежкотоварен автомобил, ФИЛКАБ АД
Месторабота Пловдив, Коматевско шосе 92 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Шофьор, тежкотоварен автомобил

20 години фирма ”Филкаб” АД се утвърждава като предпочитан партньор на българския и международния пазар. Продължаваме да си поставяме цели и да работим за тяхното постигане. Разрастването ни е част от тези цели, което е свързано и с увеличаване на настоящия ни екип. Фирмата търси да назначи шофьор, тежкотоварен автомобил 12 и повече тона.

Отговорности:
• Осъществява превоза на товари по определен маршрут, като гарантира сигурността на товара и безопасността на движението по пътищата.
• Превозва стоки към клиенти и от доставчици, като спазва установения ред за транспортиране, приемане, предаване и отчитане на същите, а по време на престой участвува в товаро-разтоварните дейности.
• Попълва необходимите документи за транспортиране, получаване и предаване на стоки, води установената първична отчетност за извършваната дейност, съгласно действащите нормативни актове и наредби.
• Участва при съставянето и отчитането на пътните листи за месечен разход на горивни материали; спазва графиците за техническите прегледи на автомобилите, като подготвя последните за прегледи и ремонти.

Изисквания:
• Средно образование.
• Свидетелство за управление на ТМПС –категория СЕ, С1E.
• Опит на сходна позиция – минимум 5 години.
• Валидно удостоверение за психологическа годност.
• Карта за цифров тахограф.
• Карта за квалификация на водача

Условия:
• Много добри условия за работа в наложена на пазара фирма с бъдеще.
• Социални придобивки.

Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, изпратете автобиография и препоръки от предишни работодатели.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

От Филкаб АД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ФИЛКАБ АД  Известие за нови обяви
Повече за ФИЛКАБ АД
Всички обяви на ФИЛКАБ АД