09.09.2019
★★★ Експерт застраховател, ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ОМНИКАР И ПАРТНЬОРИ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

Експерт застраховател

„Застрахователен Брокер Омникар и Партньори“ ООД осигурява комплексно, застрахователно обслужване на големи корпоративни клиенти, лизингови договори, малки фирми и физически лица. Екипа е съставен от експерти с дългогодишен опит в различни области на застраховането и стаж във водещи застрахователни компании.

Търсим мотивиран кандидат за позицията: Експерт застраховател, в централен офис в гр. Враца

Основни задължения:
• Координиране и подпомагане дейността на офисите на дружеството в регион Враца.
• Администриране на застрахователни договори - въвеждане в специализиран софтуер, окомплектоване на полиците, изготвяне на отчети;
• Изготвяне на оферти за застраховка;
• Комуникация с клиенти, предаване и получаване на документи, уведомяване за предстоящи вноски;
• Издаване на застрахователни полици;
• Изготвя ежедневни и периодични отчети във връзка с извършените продажби в поставените срокове;
• Води строга отчетност на материалите, предоставени от застрахователните компании (стикери, зелени карти, бланки, и др.) в специализиран софтуер.

Изисквания към кандидатите:
• Отлични комуникационни умения и енергичност;
• Мотивация за работа;
• Много добро владеене на Microsoft Office, бързо и коректно писане на компютър;
• Лоялност, коректност и конфиденциалност;
• Прецизност и точност при изпълнение на задълженията си;
• Умения за работа с хора.
• Владеенето на чужд език е предимство
• Шофьорска книжка - задължително.

Ние Ви предлагаме:
• Целево обучение;
• Надграждане на вашите знания и умения;
• Възможност за професионално развитие и дългосрочна заетост;
• Трудов договор – 8 часов работен ден;
• Добро възнаграждение.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография в срок до 30.09.2019г. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани по пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Телефон за контакт: 0877 140 179, Павлина Димова – Мениджър развитие.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ОМНИКАР И ПАРТНЬОРИ ООД

ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ОМНИКАР И ПАРТНЬОРИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ОМНИКАР И ПАРТНЬОРИ ООД
Всички обяви на ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ОМНИКАР И ПАРТНЬОРИ ООД