09.09.2019, Ref.#: 001
★★★★★ Търговски представител, ГРАБО МЕДИЯ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1500 BGN (Нето)

Търговски представител

Ние сме екипът на Grabo.bg - най-големият сайт за пазаруване на популярни услуги с отстъпки. За своето 9-годишно съществуване Grabo.bg се е утвърдил като един от най-посещаваните и харесвани електронни магазини в България, носител на 11 награди. Екипът ни се състои от 75 човека, разположени в 10 града. От 2014г. Grabo.bg е част от групата на Новa телевизия и Нетинфо. От 2015г. разработваме и най-изчерпателния каталог за забележителности в България - Опознай.бг, а наскоро стартирахме и нов проект с туристическа насоченост - Nastani.bg

Във връзка с разширяване обема на работа търсим ново попълнение за нашия екип в гр. София:

Основни задължения:
• Изграждане и поддръжка на търговски взаимоотношения с бизнес партньори;
• Водене на търговски преговори;
• Представяне на възможностите на Grabo.bg и ползите от партньорство;
• Сключване на договори;
• Посредничество при възникнали проблеми с клиенти.

Изисквания:
• Предишен търговски опит;
• Добри презентационни и комуникативни умения;
• Добра компютърна грамотност, умение за водене на e-mail кореспонденция;
• Умение за работа с документи, прецизност;
• Добра езикова култура;
• Умение за работа в екип.

Какво предлагаме:
• Работа в една от най-големите компании в сферата на Интернет продажбите;
• Динамична и предизвикателна среда;
• Атрактивно възнаграждение, базирано на постигнатите резултати.

Ако проявяваш интерес, изпрати ни CV и повече информация за себе си.

Кандидатствай по тази обява
ГРАБО МЕДИЯ АД  Известие за нови обяви
Повече за ГРАБО МЕДИЯ АД
Всички обяви на ГРАБО МЕДИЯ АД