04.09.2019, Ref.#: ТП
★★★★★ Търговски представител източна България, ТЕД - БЕД ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

ТЕД-БЕД ЕАД е един от световните лидери в производството на висококачествени матраци, легла и продукти за спалня. С безкомпромисно качество, внимание към детайла и пълна отдаденост, вече над 25 години ТЕД изгражда специална връзка с клиентите си, основана на доверие и уважение. Мисията на ТЕД е да допринесе за по-добър живот, подобрявайки уюта и комфорта в най-личното пространство. Съвкупността от стил, функционалност и природосъобразност отразява убеждението ни, че и най-малкият детайл е от значение.

Фабриката на ТЕД е разположена на площ от 29 000 кв.м. в град Пловдив и е оборудвана с висококачествени производствени машини, което я нарежда сред най-големите и модерни производствени предприятия в Европа. За да отговори на все по-големите очаквания, ТЕД-БЕД инвестира в допълнителна производствена база с площ 14 000 кв.м., която предстои да започне работа през 2019 г.

Търговски представител източна България

Изисквания към кандидатите:

  • Мотивация и желание за постигане на високи резултати
  • Минимум 2 години търговски опит в B2B продажбите;
  • Отлични междуличностни умения, опит в изграждане на доверие сред ключови клиенти и бизнес партньори;
  • Фокус върху „продажбата на добавена стойност“ и ентусиазиран подход към обслужването на клиентите;
  • Отлични устни и писмени комуникационни умения
  • Презентационни умения;
  • Отлично познаване на Microsoft Office;
  • Добро владеене на английски – писмено и говоримо;
  • Активен шофьор

Основни задължения:

  • Отговаря за постигане на годишните цели и други показатели с влияние върху развитието на бранда в поверения регион;
  • Провежда пазарни проучвания, анализ на данни за конкуренти и клиенти;
  • Идентифицира нови пазарни ниши;
  • Изготвя анализи и предложения за увеличаване на пазарния дял;
  • Отговаря за сключването на договори с нови клиенти;
  • Следи изпълнението на съществуващи споразумения и спазването на срокове;
  • Посещава търговски обекти и подобрява продуктовия микс на компанията в портфолиото и видимостта на марката;
  • Координира и прилага плановете за продажби и промоции;
  • Следи прилагането и спазването на корпоративния стандарт на бранда ТЕД.

Ние ви предлагаме:

  • Стабилност, прозрачност и коректност в трудово-правните отношения;
  • Възможности за професионално и личностна развитие;
  • Дългосрочен трудов договор на пълен работен ден;
  • Конкурентно основно възнаграждение и осигуровки на пълна работна заплата;
  • Допълнително бонусно възнаграждения свързано с резултатите;
  • Обучения за професионално израстване;
  • Атрактивен пакет социални придобивки;
  • Служебен автомобил, лаптоп, телефон.

Моля, изпратете Вашата Автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. ТЕД-БЕД ЕАД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ТЕД - БЕД ЕАД

Кандидатствай по тази обява
ТЕД - БЕД ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕД - БЕД ЕАД
Всички обяви на ТЕД - БЕД ЕАД