12.09.2019
★★★★★ Оператор/ка производство - електроника (опитът не е задължителен) - кв.Дружба, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1030 до 1170 BGN (Бруто)

Оператор/ка производство - електроника (опитът не е задължителен) - кв.Дружба

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент – международна производствена компания, ние търсим сериозни, прецизни и мотивирани кандидати за позицията:

Какво получавате:
• Работа по стандарт с ясни отговорности;
• Въвеждащо обучение;
• Постоянна работа на трудов договор с почивни съботи и недели;
• Множество обучения, свързани с производствения процес и възможности за професионално развитие;
• Ваучери за храна;
• Бонуси за производителност

Отговорности и задължения:
• Сглобяване на електронни компоненти спрямо производствените норми и качеството;
• Качествен визуален контрол на готовата продукция;
• Спояване на фини компоненти;
• Преопаковане и поставяне на стикери;

Изисквания:
• Средно образование;
• Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
• Комуникативност, работа в екип и в динамично променяща се среда;
• Готовност за работа на смени (без нощни).

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка?
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms?
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България?

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД