02.09.2019, Ref.#: office
Oфис организатор в on-line магазин за чай на 4/8 часов работен ден, ТееТийм -България ООД
Месторабота София, с. Бистрица (виж карта); Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 400 до 500 BGN (Нето)

Oфис организатор в on-line магазин за чай на 4/8 часов работен ден

Накратко

Месторабота - с.Бистрица, моля, направете справка с приложената карта
Работно време - понеделник - петък от 8:00 до 12:00 ч.
Заплата - за 4 часов работен ден - 400 лв. след облагане с данъци за пробния период
Стартово - 4 часов работен ден, с възможност за преминаване на 8 ч. след пробния период

Изпратете Вашата кадидатура, като отговорите в кратък текст, защо кандидатствате точно при нас.

Ние сме един от най-големите on-line магазини за насипен чай в страната и предлагаме богат избор от висококачествен чай внос от Германия. Седалището ни е в с. Бистрица, където вече 9 години ежедневно се обработват постъпилите поръчки и се изпращат в цялата страна.

Вие сте позитивна натура, отворена към нови познания? Справяте се с предизвикателствата? Умеете да работите систематизирано,спазвайки получени указания? Вие симпатизирате на реда и организацията на работата? Тогава Вие сте човекът, когото търсим и ще се радваме да се присъедините към нас.

Задачи

- претегляне и опаковане на насипен чай по поръчки, постъпили в on-line системата;

- опаковане и експедиция (предаване на куриер) на готовите пратки;

- следене на плащания, поддържане на складови наличности;

- подготвяне на поръчки, приемане на стока, административна обработка;

- подготвяне на документи за счетоводството;

- водене на каса;

- контакти с клиенти и при необходимост извършване на доставки;

- поддържане на фейсбук профил и други административни задачи;

- поради сезонноста на продукта ни, допълнителни работни часове през месеците октомври, ноември и декември.

Изисквания

- гъвкава и креативна личност, сръчна и динамична натура;

- самостоятелен и систематизиран начин на работа, следвайки дадените указания, организационни умения;

- способност за работа в екип;

- готовност за справяне в стресови ситуации;

- компютърни умения (excel, word, internet ), комуникативност и позитивна настройка към света.

- шофьорска книжка кат В;

- предимство (но не изискване) е владеене на немски и или английски език и познания в света на чая.

Ние предлагаме:

- възможност за гъвкаво работно време;
- приятна работна атмосфера;
- заплащане над средното ниво за страната;
- служебен телефон;
- възможност за професионално израстване;

Очакваме вашата кратко мотивирана кандидатура!

за контакти
ТийТийм-България ЕООД
Мария Янкова-Аронова
mob. 0889258983

Кандидатствай по тази обява
ТееТийм -България ООД  Известие за нови обяви
Повече за ТееТийм -България ООД
Всички обяви на ТееТийм -България ООД