16.09.2019
★★★★★ СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ И РЕКЛАМА, АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1600 BGN (Нето)

СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ И РЕКЛАМА

Търси да назначи Специалист маркетинг и реклама

Отговорности:

-  Създаване и прилагане на програма за развитието и подобряването на имиджа на бранда
-  Създаване и развитие на рекламни кампании и събития.
-  Разработване и поддържане на социални медийни профили.
-  Бюджетиране
-  Работа с Facebook, Twitter,  Instagram,  Google+
-  Инициира и осъществява социални, бизнес събития и рекламни промоции.
-  Работа със социалните медии;
-  Анализ на ефективността от рекламните кампании.
-  Писане на PR статии.

Изисквания:

-Висше образование
- Английски език
- Отлични комуникативни умения;
- Добра компютърна грамотност  и познаване на MS Office;
- Креативно и нестандартно мислене;
- Умения за работа в екип;
- Организираност,  лоялност.

Предимства:

- Предишен опит като PR

Необходими документи:
- Автобиография
- Актуална снимка

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Внимание! „АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ“ ЕООД, с ЕИК: 202067891 е администратор на лични данни, а автобиографията Ви и въпросника, прикрепени към обявата, ще съдържат лични данни. С изпращането на Вашата автобиография и с попълване на въпросника, прикрепен към обявата, Вие давате своето съгласие да бъдат събрани, обработвани и съхранявани от посочения администратор на лични данни, така предоставените от Вас с автобиографията и въпросника лични данни, с оглед кандидатстването Ви за работа, респективно с цел подбора и преценката за назначаването Ви на работа при администратора на данни, като евентуален Ваш Работодател.

Личните Ви данни ще се съхраняват и обработват от посочения администратор на данни за срок до назначаването Ви на работа, но за не повече от 1(една) година, считано от датата на изпращането на данните от Ваша страна, след което ще бъдат изтривани/заличавани.

Информираме Ви, че имате права по ЗЗЛД и по регламент (ЕС) 2016/679 на ЕС по отношение на събирането, съхраняването и обработването на личните Ви данни от администратора на данни, включително, но не само, правото да искате от администратора на данните достъп до, коригиране или изтриване на личните Ви данни или ограничаване на обработването на личните Ви данни, както и правото на преносимост на данните, както и правото да направите възражение срещу обработването на данните и правото на жалба до КЗЛД срещу незаконосъобразно обработване на данните от Администратора.

Кандидатствай по тази обява
АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Всички обяви на АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД