11.09.2019, Ref.#: 17
★★★★★ Шофьор - пласьор, Захарни БГ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1400 BGN (Бруто)

Шофьор - пласьор

ОПИСАНИЕ:Фирма търси шофьори на микробус за разнос на заявки по магазини в град София и региона.

ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно образование;
-шофьорска книжка-кат В;
-работа с документи - фактури, партидни листа и др.
-енергичен,позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-стаж на подобна позиция е предимство;

ОТГОВОРНОСТИ:
-участва в товаренето и подреждането на стоките в микробуса, извършва доставки до клиенти на фирмата;
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график и маршрут за доставка в определен район;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа- с гарантирана ежемесечна натовареност;
- Мотивиращо възнаграждение – основна заплата + процент от оборота!
- Осигуровки върху реалното възнаграждение! Бруто 1200-1400!
- Почивни дни - всяка неделя
- Отлични условия на труд;
- Работа в млад и амбициозен екип.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Захарни БГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за Захарни БГ ООД
Всички обяви на Захарни БГ ООД